web sitesion web sitesi,web sitesi tasarımı çözümleri,web sitesi fiyatları,web sitesi örnekleri - A������k - 29.3.2023 14:07:07
 
Anasayfa Web Sitesi Web Sitesi Örnekleri Hizmetler Galeri İnsan Kaynakları İletişim
web sitesi örnekleri
Web Sitesi
+ Kurumsal Web Tasarım
E-Ticaret Sitesi Tas
Hazır Web Sitesi
Web Tasarımı
İnternet Sitesi
Web Sitesi
MTHS
Katalog Tasarımı
Web Tasarım Firması
Havadan Fotoğraf
Pırlanta Yüzük
Web Tasarımı
Katalog Tasarımı
Web Sitesi
Web Tasarım Firması
Ücretsiz Web Sitesi
Web Sitesi Fiyatları
Bayi Otomasyonu
Kariyer Sitesi
Veri Kayıt Sistemi
Online Tahsilat
.
E-mail List
Adı Soyadı
E-mail
  
.
Anket
Web Sitemiz Nasıl Olmuş
Güzel84%
İyi7%
Orta9%
.
web sitesi tasarımı - WEB TASARIM

Web SitesiWeb sitesi nasıl kurulur?

 

Web tasarım şirketi seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

 

Web sitesi Tasarımı

İnternet sitesiaçmak için öncelikle firmaların web sayfasından beklentilerini belirlemesi ve bu doğrultuda web sitesi için gereken adımları atmaya başlamasıdır.

 

Web sitesinden beklentiler, daha fazla müşteriye ulaşmak, e-ticaret sitesi yoluyla online satış yapabilmek, prestij kazanmak yada mevcut prestiji artırmak, bir proje yada kampanya kapsamında başvuru yada tanıtım yapma olarak sayılabilir.

 

Web sitenizden beklentilerinizi belirledikten sonra dikkat edilecek özellikler istediğiniz web sitesinin teknik altyapısında neler olmalı, web tasarımı neleri kapsamalı, bakım ve gerekmesi durumunda destek hizmetleri ve kapsamı nasıl olacak konusudur.

 

Web tasarımı fiyatları ise yukarıda belirtilen maddelerden sonra gelmektedir.Web sitesi fiyatlarıseçeceğiniz web tasarım firmasına göre değişecektir. Ancak web tasarımı fiyat listesi gibi beklenti içinde olmayınız. Tamamen emeğe dayalı ve her tasarım firmasının ticari anlayışına bağlı olarak değişebilen web tasarım fiyatları vardır. Sadece hazır web sitesi satın alacaksanız o durumda web sitesi fiyat listesi inceleyebilirsiniz.

 

Web sitesi açmaktaki amacınız ne olursa olsun, kullanacağınız web sitenizin arama motoru uyumlu (SEO) uyumlu bir alt yapıya sahip olmasıweb sitesiiçin olmazsa olmaz bir yazılım özelliğidir.

İYİ WEB SİTESİ , YENİ MÜŞTERİLER KAZANDIRAN WEB SİTESİDİR.

Web sitesi tasarımıyapılmadan önce web tasarım örnekleri incelenebilir. Site kurma işine başlamadan önce incelenenörnek sitelerdenesinlenme olması işimizi kolaylaştıracaktır.

 

Firmamız web sitesi konusunda öncelikle sizi bilgilendirmekte isterseniz kişisel web sitesi, kurumsal web sitesi,e-ticaret sitesi, B2B site oluşturma konusunda tasarımlar yapmaktadır.

 

Çalışmaya başladıktan sonra müşterilerimize sunduğumuz web sitesi şablonları üzerinden geliştirmeler yapılarak size özel web sitesi açılmaktadır.Web sitesi şablonlarıücretsiz hazır tasarım şablonlar değil, tamamen müşterilerimize özel olarak hazırlanan web tasarımlarıdır.

 

Web Sitesi kurmak,katalog tasarımı,tanıtım filmi,havadan fotoğraf çekimiyada internet sitenizi güncellemek istediğinizde bize 0 216 355 75 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Web sitesikonusunda ihtiyacınız olacak bazı bilgileri web sitesi bilgi bankamızda bulabilirsiniz.

İYİ WEB SİTESİ, UZUN YILLAR GÜNCELLEYEREK KULLANABİLECEĞİNİZ WEB SİTESİDİR.

Web Sitesi Tasarımı, Çalışmalarımızda HTML5 , jquerry,jawa uygulamalar kullanmaktayız.

Tarayıcı uyumlu tasarımlar ise vazgeçilmez kurallarımızdandır.

Müşterilerimiz için yapılan siteler tüm cihazlarda kusursuz şekilde çalışmaktadır. Özellikle son günlerde yaygınlaşan mobil cihaz kullanımı hazırlanan çalışmalarında mobil cihazlarda kusursuz çalışmasını zorunlu kılmıştır. Yayın öncesi Android ve ios sistemlerde testler yapılmaktadır.

Flash yerine HTML 5 kullanarak yapılan site, ios cihazlarda da sorunsuz çalışabilmektedir.

Mobil ve tabletlerde HTML5 ile çalışmanın dışında birde responsive dediğimiz ve tarayıcının boyutlarını algılayarak kendi görüntüsünü ayarlayabilen siteler vardır. Mobil yada tabletler cihazların yatay yada dikey konumlarına göre kendini konumlandıran bu sistem de son dönemde tercih edilmektedir.

Web Tasarımıdenince akla sadece bir internet sitesi yada diğer bir ifadeyle web sitesi gelmektedir. Web tasarımı da kendi içinde hazırlanma altyapısı, kullanım amacaı yada fonksiyonlarına göre sınıflandırılabilmektedir. Web sitesi çeşitlerinden biri belki en çok kullanım alanına sahip olanı kurumsal web sitesi dir. İyi bir web tasarımı tasarlatmak için öncelikle iyi birweb tasarım firmasıile çalışılmasını önermekteyiz.

Kurumsal web sitesi : Web tasarımı özellikle bir firma yada kurum için hazırlanıyor ise kurumsal web tasarımı olarak adlandırılabilir. Kurumsal web sitesi özellikle kurumu yansıtan renk ve fonksiyonlara sahip olmanın yanısıra, güncellenebilir, kolay yönetilebilir ve kuruma yeni iş imkanları sağlayabilmesi açısından arama motoru uyumlu bir şekilde tasarlanıp kodlanmalıdır.

Web sitesi tasarımı genel olarak web tabanlı tasarım konusunda deneyimli, RGB renk formatında tasarımlar yapabilen bir grafiker tarafından tasarlanmalıdır. Matbaa kökenli tasarımcıların 4 renk kullandıkları CMYK formatı tasarım aşamasında tercih edilmemelidir.

Kurumsal web sitesi ayrıca sürekli hizmet sağlayabilecek fir web tasarım firması tarafından hazırlanıyorsa uzun yıllar kullanımda kalacağı anlamı taşıyabilir. Ayrıca günümüzdeki web sitesine erişim yapan cihaz sayısının fazla olduğu göz önünde bulundurulursa, responsive web sitesi dediğimiz cihaza duyarlı web sitesi tasarlanmış olmasının önemide anlaşılacaktır.

Web tasarım firması seçerkenweb sitesi örnekleriincelenmeli, ve bu doğrultuda karar verilmelidir.

Bir web tasarım firmasının birden fazla hizmet kaleminde tasarım sunuyor olmasının hem avantajları hemde deazavantajları bulunmaktadır.

Web tasarım firması web tasarımı dışında tasarım hizmetleri sunuyor ise hepsinde ortalama bir seviyede olabilir, yada ekonomik sebepler nedeniyle bir tasarımcı hem web sitesi hemde matbaa işleri için tasarım yapıyor olabilir.

Avantaj olarak ise tüm çalışmaların uzman ve deneyimli ekip tarafından aynı tasarım ve kalite çizgisinde hazırlanması bir firmaya kurumsal kimlik açısından büyük avantajlar sağlayacaktır. TTR Bilişim Hizmetleri olarak deneyimli grafikerlerimiz ile web sitesi,katalog tasarımı(Katalog Tasarımları) veMTHSHizmeti sunmaktayız. Herbiri konusunda deneyimli müşterilerini anlayan ve onlara uygun çözümler sunan bir personel yapısı ile web tasarımı hizmeti sunmaktayız.

Dilerseniz bayilerinizin kolay sipariş verebilmeleri için geliştirilmiş olan web tabanlı otomasyon sistemi olanBayiOtomasyonu.comsitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Süper Kobi web sitesi sistemi ise 15 gün ücretsiz deneme amacıyla ücretsiz web sitesi oluşturmaya olanak tanıyan iddialı bir hazır web sitesi sistemidir.

İYİ BİR WEB SİTESİ YAPTIRMAK İÇİN 0 216 355 75 37  • Web TasarımıMTHS - Merkezi Veri Tabanı HizmetiNettepos Online TahsilatVeri Kayıt Sistemi
.
Web Tasarımları
.
Arama
 
.
Faydalı Bilgiler
Web Sitesi
Ticaret Rehberi
Aşk Taşı
Web Sitesi Fiyatları
MTHS
.
Menüler
Gizlilik Politikası
Kullanım Koşulları
Web Sitesi Yaptırmadan
Web Tasarım Fiyatı
Katalog Tasarımı
.
words google rss
Web Sitesi- Web Sitesi Tasarımı © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
Ziyaretçi : 1437604
TTR Bilişim